Teslimat ve iade


   Sipariş Süreci

Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.Kıredi kartı ile verilen siparisler Öğlen saat 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. 

Teslimat ve Kargo Ücreti  Yeni sözleşme  fiyatı .17.60 tl olmuştur müşterimize aittir .Sitemizde siparişler  Kıredi Kartı veya Eft ,Havale ile alınmaktadır

Ürün modellerimiz byzorkide.com etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir .Bu nedenle; kaliteli elbise ve ürünlerin satışını ve pazarlamasını, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmektedir.

   Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için ; 08505323230 Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile görüşmeniz yeterlidir Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.   İADE SÜRECİ

   

    Ürün  kargodan  aldığınız gün beğenmediğiniz veya her ne sebeple olursa olsun .iade edeceğiniz ürünü aynı  gün veya  bir sonraki gün  içinde .iade talebini sitemizden oluşturmalısınız  Ayrıca 0850 532 32 30  . müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz İADE işlemleri yalnızca sitemiz  üzerinden yapılmaktadır.

   Önce  iade talebi oluşturmalısınız sizin iade talebiniz değerlendirilip bilgi ve  kod iletilecektir  bu kodla byzorkide.com dan aldığınız ürünü en geç 2.gün içinde eksiksiz ( faturası ,etiketi ,kargo poşeti üzerindeki gönderi barkodu dahil)  Ptt kargoya teslim etmeniz gerekmektedir  iade ve değişimde kargo müşterimize aittir. kargosu ödenmeyen  iadeler kabul edilmemektedir.

   ÖNEMLİ BİLGİ

 Hassas kumaş elbiseler de ve indirimli ürünlerde iade yoktur .diğer kumaş türlerinde iade  vardır İade edilecek ürünün; kullanılmamış ,yıkanmamış  ve üzerinde parfüm lekesi gibi  satılabilir özelliği kaybolmamış olması  gerekmektedir ..giyilmiş ve ya yıkanmış ürünlerin iadesi yoktur .Ürünü gönderirken ,faturası etiketi eksik ürünlerin; iade işlemi yapılamaz ve müşterimize tekrar karşı ödemeli gönderilmektedir .İadelerde kargo ücreti 17.60 tl iade edilmez .Yalnızca ürünün satış bedeli iade ücretine tabidir. 


   İADE SÜRECİ

iade kargoya teslim edilirken faturadaki kişi adına göndermeniz gerekmektedir. sistem .başka isimle gelen iade kargolar kabul etmemektedir 

Ürün şirketimizin ilgili birime ulaşınca . ürün imalat  departmanımıza  gönderilmektedir.  kontrol edilip iadeye uygunsa iade işlemi başlatılır .iade süreci ürün kontrol edilip iade surecine girdiği gün  başlamaktadır .iade sureci  yaklaşık  7 ile 14 gün  ile değişkenlik gösterebilmektedir. iadenin onaylanması ile .Kredi kartı ile alışverişlerde hesabınıza iade yapılır. Kapıda ödemelerde; faturanın arkasına ''iban'' numarası yazılması gerekmektedir .İade süreci sonunda hesabınıza ürün bedeli aktarılır.

İadelerde;  kargo ücreti 17.60, nakliye ücreti iade edilmez .Ürün bedeli iadeye tabidir.        Sitemizden ürün satın alırken tüm bu şartları kabul etmiş Olmaktasınız .Siparişi tamamladığınızda da onaylamış bulunmaktasınız. NOT: (Sonradan doğacak kargo bedeli iade edilmedi gibi sorunları sitemizden ürünü satın aldığınızda tüm şartları kabul etmiş bulunmaktasınız.)