Teslimat ve iade


Sipariş Bilgileri

Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir.Öğlen saat 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. 

Teslimat ve Kargo Ücreti 10 tl müşterimize aittir  Kapıda ödeme üst limiti 100 tl dir 100 tl üzeri siparişler  Kıredi Kartı veya Eft ,Havale ile alınmaktadır

Ürün modellerimiz byzorkide.com.tr etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir.Bu nedenle; kaliteli elbise ve ürünlerin satışını ve pazarlamasını, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmektedir.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için ; 08505323230 Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile görüşmeniz yeterlidir.Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.


İADE İŞLEMLERİ


byzorkide.com.tr ' den aldığınız ürünleri en geç 7 gün içinde eksiksiz ( faturası ,etiketi dahil)  ptt kargoya teslim etmeniz gerekmektedir  iade ve degişimde kargo müşterimize aittir

 ÖNEMLİ BİLGİ

 Tül elbise  ve dantel elbisede iade yoktur hassas kumaş oldukları için diğer kumaş türlerinde iade  vardir İade edilecek ürünün; giyilmiş ve yıkanmış ürünlerin iadesi yoktur.Ürünü gönderirken,faturası etiketi eksik ürünlerin; iade işlemi yapılmaz ve müşterimize tekrar karşı ödemeli gönderilmektedir.İadelerde kargo ücreti iade edilmez.Yalnızca ürünün satış bedeli iade ücretine tabidir. 


İADE SÜRECİ

Ürün şirketimizin ilgili birime ulaşınca ürün kontrol edilip iadeye uygunsa iade işlemi başlatılır.Bu süre yaklaşık 7 ile 14 iş günüdür.Kredi kartı ile alışverişlerde hesabınanıza iade yapılır. Kapıda ödemelerde; faturanın arkasına ''İban'' numarası yazılması gerekmektedir.İade süreci sonunda hesabınıza ürün bedeli aktarılır.

İadelerde;  kargo ücreti , nakliye ücreti iade edilmez .Ürün bedeli iadeye tabidir.        Sitemizden ürün satın alırken tüm bu şartları kabul etmiş olmaktasınız.Siparişi tamamladığınızda da onaylamış bulunmaktasınız. NOT: (Sonradan doğacak kargo bedeli iade edilmedi gibi sorunları sitemizden ürünü satın aldığınızda tüm şartları kabul etmiş bulunmaktasınız.)